Polityka bezpieczeństwa

Chcielibyśmy zapoznać Państwa choć częściowo ze stosowaną w naszej firmie Polityką Bezpieczeństwa Informacji.

Polityka bezpieczeństwa informacji

Nasza strona internetowa wyjsczdlugow.pl jest zabezpieczona Certyfikatem CERTUM Premium EV SSL. W nowszych przeglądarkach internetowych pasek adresu jest podświetlany na zielono i zawiera nazwę firmy, która otrzymała certyfikat. Daje to odwiedzającemu pewność, że jest na właściwej stronie, która w maksymalny sposób zabezpiecza transmisję danych.

Certyfikaty EV są dostępne wyłącznie dla firm i organizacji. Aby otrzymać tego typu certyfikat należy przejść najbardziej skomplikowaną procedurę uwierzytelnienia, w trakcie której są sprawdzane nie tylko dane firmy ale również osób ją reprezentujących.

Wszystkie informacje wprowadzane przez osoby odwiedzające naszą stronę internetową wyjsczdlugow.pl są szyfrowane kluczem do 256-bit. W taki sam sposób dbają o bezpieczeństwo informacji największe banki w Polsce.

Szyfrowane połączenie SSL wymaga szyfrowania wszelkich danych przesyłanych pomiędzy przeglądarką internetową a serwerem i chroni w ten sposób dane przed przechwyceniem ich przez osoby niepowołane. Dodatkowo, dane przesyłane przez SSL są chronione mechanizmem pozwalającym stwierdzić, czy nie nastąpiła nieautoryzowana próba ich modyfikacji. Oznacza to, że użytkownicy mogą bezpiecznie przesyłać wszelkie dane prywatne, które wymagają zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa i poufności.

Przeglądarki internetowe oznaczają nawiązane poprawnie połączenia SSL ikoną kłódki, która pojawia się na pasku przeglądarki. Adres strony w połączeniu szyfrowanym zaczyna się od https://. W tym momencie wszelkie przesyłane dane są szyfrowane. Dane mogą być odszyfrowane wyłącznie przez drugą stronę połączenia. Trwa to ułamki sekund i nie wymaga to żadnej akcji ze strony użytkownika.

Kancelaria Wyjsczdlugow.pl zabezpiecza również wszystkie wiadomości elektroniczne przesyłane do klientów. Dzięki technologii podpisu cyfrowego i specjalnemu szyfrowaniu danych przesyłanych w każdym e-mailu, możemy się lepiej komunikować z naszymi klientami. Szyfrowanie obejmuje treść każdej wiadomości email oraz wszystkie załączniki w niej będące, gwarantując jednocześnie oryginalność wiadomości.

Jeśli doszłoby do złamania szyfru certyfikacji SSL, organizacja, która go wydała jest zobowiązana do wypłacenia odszkodowania w wysokości 1 000 000 € (~4 250 000 PLN).

Chcąc zapewnić naszym Klientom maksymalny poziom poufności informacji, Kancelaria Wyjsczdlugow.pl szyfruje również wszystkie rozmowy telefoniczne dzięki czemu nie jest możliwe ich podsłuchanie. Mamy możliwość zabezpieczyć i zaszyfrować połączenie głosowe w taki sposób, że rozmowa będzie słyszana tylko przez rozmówców. Po zakończeniu rozmowy klucze kryptograficzne są dezaktywowane i nie jest możliwe odszyfrowanie rozmowy, jeśli np. taka rozmowa zostałaby przechwycona.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • polityka bezpieczeństwa informacji
Udostępnij na: